afroSalon

afroSalon

Ich egzotyczny rodowód pozwala inaczej patrzeć na świat i ludzi. Także na włosy i fryzury, jakie można z nich wykreować. Projekt dla poznańskiego salonu fryzjerskiego specjalizującego się w afrykańskich stylach.

coccodrillo

coccodrillo

Jesień za pasem, więc powierzono nam odświeżenie strony graficznej najbardziej znanej marki odzieży dziecięcej.
Kolekcję jesienno-zimową 2010 przygotowaliśmy wraz ze Studiem Fabryka, które odpowiedzialne było za część programistyczną
i logistyczną projektu.

stylowa moda

izabela jabłonowska | stylowa moda

O tym, ze stylowe ubierania może być łatwe i przyjemne przekonuje Izabela Jabłonowska, znana stylistka i autorka książek o modzie.

halina benedyk & marco antonelli

halina benedyk & marco antonelli

Projekt dla powracającej gwiazdy polskiej piosenki Haliny Benedyk. Strona promująca jej najnowszy wspólny album z Marco Antonellim.

kompleks meble

kompleks meble

Minimalizm, to cecha, która przyświecała nam przy projektowaniu serwisu dla firmy specjalizującej się w kompleksowym wyposażaniu biur, począwszy od mebli, przez żaluzje, na artykułach papierniczych skończywszy. Celem firmy jest pełna obsługa klienta wg zapotrzebowania, więc naszym zadaniem było stworzenie grafiki, która nie przysłoni bogatego asortymentu tej marki.

hej fon

hej.fon

VOiP - telefonia przyszłości. Tym razem projekt mający za zadnie przedstawienie, reklamę i zachęcenie do rejestracji. Jest to jedna wielu realizacji dla organizacji, która zauważyła w internecie potencjał biznesowy, uderzając w różne segmenty tego medium. Wspólne elementy serii "hej", mają za zadanie identyfikować tę markę w Sieci.

hej kelner

hej.kelner

Serwis przeznaczony dla osób, którzy lubią łączyć przyjemność siedzenia w fotelu przed monitorem z możliwością zamawiania jedzenia pod drzwi. Usługa obejmująca obecnie Mielec wkrótce ma zostać rozszerzona także na inne miejscowości. Łatwa nawigacja, ciepłe kolory, minimum formalności przy zamawianiu - to cele przyświecające nam przy pracy nad tym serwisem. Smacznego!

double flair awards

double flair awards

Mieliśmy przyjemność opracować stronę dla jednych z pierwszych, organizowanych w Polsce, profesjonalnych zawodów barmańskich w stylu “flair”. Wkomponowany film pokazuje nieprzeciętne możliwości zawodników biorących udział w tej widowiskowej rywalizacji. ...i nic się nie wylewa ;)

coccodrillo

coccodrillo

Wraz ze Studiem Fabryka, mieliśmy przyjemność ponownie pracować nad serwisem Coccodrillo. Tym razem projekt graficzny, który nam powierzono dotyczył sezonu wiosna-lato 2010.
Część programistyczną, podobnie jak do pozostałych realizacji, wykonało Studio Fabryka.

księgarnia królewska

księgarnia królewska

Grupa mediasens powierzyła nam wykonanie oprawy graficznej dla poznańskiej Księgarni Królewskiej. Założeniem było uzyskanie klimatu tajemniczości, magii i adekwatnej do nazwy księgarni otoczki. Przygotowaliśmy dwie wersje, jedną w odcieniach jasnych (wdrożoną przez programistów mediasens) i drugą, w kolorach ciemnych.

tartak racot

tartak racot

Sprzedaż suchej tarcicy, więźby dachowej, impregnacji drewna, montażu i wykonawstwo dachów oraz suszenie drewna - jeden z największych w wielkopolsce tartak. Mieliśmy zaszczyt zaprojektować dla niego grafikę, która miała podkreślać naturę
i liczącą ponad 50 lat, tradycję tej firmy.

coccodrillo

coccodrillo

Na zlecenie Studia Fabryka przygotowaliśmy webdesign na sezon wiosna-lato 2009 dla jednej z najbardziej znanych marek odzieży dziecięcej.

pobieramy się

pobieramy się

Nieocenione miejsce w internecie dla każdej pary planującej ślub. Portal oferuje bardzo wiele przydatnych informacji, wskazówek czy narzędzi ułatwiających organizację tego najważniejszego dla wielu ludzi wydarzenia w życiu.
W projekcie tym powierzono nam zaprojektowanie grafiki
z naciskiem na takie ułożenie informacji by ich ilość nie przysłoniła czytelności.

lunch express

Lunch Express

Lunch Express, czyli jedzenie na telefon. Szybko, sprawnie i smacznie. Naszym zadaniem było kompleksowe wykonanie serwisu.

ptbs

ptbs

Design dla Poznańskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego. To już druga odsłona serwisu, który skutecznie reprezentuje markę PTBS. Miał on za zadanie ułatwić kontakt z jej klientami i umożliwić łatwą rezerwację mieszkań online.

Kontakt

Wiadomość wysłana.

Dziękujemy, odpowiemy tak szybko, jak to możliwe.
Wyślij